Get Adobe Flash player

T-shirt maken met 100% luchtscouts

De landelijke georganiseerde actie door scouting Nederland is 100% scouts, wij als luchtscouts moeten daar natuurlijk onze eigen versie van maken met 100% luchtscouts.
Er zijn wel enkele spelregels verbonden met deze actie, namelijk:

-- %     luchtvaart activiteit
-- %     scouting activiteit
-- %     persoonlijke eigenschap
--------------------------------------- +
100% luchtscouts
Bij elkaar opgeteld moet het natuurlijk 100% zijn.

Lees meer

tshirt04_kl_webIedereen nam een eigen t-shirt mee in zijn eigen maat en bij voorkeur de kleur grijs, lichtblauw of wit. Eerst moesten de ontwerpen gemaakt worden, gewoon op papier natuurlijk en daarna pas met de verf aan de slag. En vergeet niet tijdens de schilderklus een stuk karton in je T-shirt te stoppen zodat je geen doordruk kan krijgen van de voorkant.tshirt01_kl_web

tshirt03_kl_webMet goede textiel verf, aan de ene kant de 100% luchtscouts tekst en aan de andere kant een vliegtuig afbeelding naar eigen keuze. Zoals op de foto’s is te zien is er hard aan gewerkt en is het resultaat een plaatjetshirt02_kl_web